jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۹۱۲۴   ۱۴ دی ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۴

سخنگوی ائتلاف فتح عراق گفت: فرماندهان سلیمانی و المهندس از ابتدای رویارویی با داعش از سال ۲۰۱۴ حضور داشتند و هنگامی که فتوای مرجعیت صادر شد، پرچمدار تحقق پیروزی بودند.

title

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از مهر، المسیره گزارش داد احمد الاسدی سخنگوی ائتلاف فتح عراق گفت: فرماندهان سلیمانی و المهندس از ابتدای رویارویی با داعش از سال ۲۰۱۴ حضور داشتند و هنگامی که فتوای مرجعیت صادر شد، پرچمدار تحقق پیروزی بودند.

وی افزود: شهید سلیمانی از روز نخست همراه حشد شعبی در همه میادین بود و نقش موثری در نبردها و پیروزی‌های نیروهای بسیج مردمی عراق داشت.

از سوی دیگر اسامه حمدان از رهبران حماس گفت: حاج قاسم حامی مقاومت فلسطین برای بیشتر از دو دهه بود. عرصه‌های مقاومت در فلسطین حاج قاسم و تلاش و جانفشانی وی را می‌شناسند.

وی افزود: در جریان جنگ سال ۲۰۰۸ که نقص سلاح ضد زره در غزه احساس شد، حاج قاسم آن‌را به غزه رساند و ۱۷ روز قبل از جنگ این سلاح به غزه رسید. حاج قاسم هرگز کلمه نه به مقاومت و فلسطین نگفت و ما در حماس و گردان‌های قدس شاهد آن هستیم.

همچنین طلال ناجی از رهبران جبهه مردمی برای آزادی فلسطین هم گفت: حاج قاسم فرمانده محور مقاومت بود و ید طولایی در حمایت از نیروهای مقاومت فلسطین در غزه داشت. شهید قاسم سلیمانی نقش بارزی در دفاع از لبنان، سوریه و عراق داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها