jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۷۴۵   ۰۳ دی ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۰

دو مسافر به علت گازگرفتگی در چادر مسافرتی در حوالی روستای کرند و فرور گرمسار جان باختند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از صداوسیمای استان سمنان، رئیس آتش نشانی گرمسار گفت:ساعت ۱۱:۳۰ امروز یک مورد حادثه گاز گرفتگی در جنب پمپ بنزین روستای کرند و فرور به  این سازمان گزارش و بلافاصله تیمی سه نفره به محل اعزام شد.
 
سفر ناتمام مسافران خوزستانی به علت گازگرفتگی
عباس قندالی افزود: بر اساس اعلام تیم اعزامی ، سه مسافر از استان خوزستان برای استراحت جنب پایگاه عرضه سوخت روستای کرند و فرور چادر زدند و برای گرم کردن خود از گاز پیک نیک استفاده کردند.
به گفته وی ، یکی از مسافران شب را در خودرو و دو نفر دیگر در چادر گذراندند که متاسفانه دو نفری که در چادر بودند ، به علت گازگرفتگی در همان ساعت‌های اولیه شب فوت کردند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر