jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۶۱۵   ۰۳ دی ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۰

کودک خردسالی که گردنش به شکلی عجیب میان شکاف حفاظ درب خانه گیر کرده بود توسط ماموران آتشنشانی نجات یافت.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از نکاتی که والدین باید به آن توجه داشته باشند تنها رها نکردن کودکان کم سن و سال در خانه است. کودکان به دلیل آنکه قدرت تشخیص موقعیت‌های خطرناک را ندارند ممکن است دست به انجام کار‌هایی بزنند که حتی تصور آن سخت باشد، مانند یک کودک خردسال مالزیایی. این کودکی که به شکلی خطرناک در داخل حفاظ آهنی درب خانه گرفتار شده بود نجات یافت.
نجات کودک گرفتار شده در شکاف حفاظ درب خانه!
تصاویر منتشر شده این کودک را که از ناحیه گردن میان حفاظ آهنی گرفتار شده بود نشان می‌داد. این اتفاق ۱۷ دسامبر در منطقه «سِردانگ» رخ داد. هنوز مشخص نیست این کودک چطور در بالای حفاظ گرفتار شد، اما بنا به گزارش رسانه‌های محلی او به مدت حدود ۵ دقیقه به همین شکل در بالای درب خانه آویزان مانده بود.
 
نجات کودک گرفتار شده در شکاف حفاظ درب خانه!
ماموران آتشنشانی در ساعت ۱:۳۰ دقیقه بعدازظهر پس از دریافت گزارش گرفتار شدن این کودک در محل حاضر و شش مامور آتشنشانی عملیات نجات را آغاز کردند. ماموران آتشنشانی محلی بلافاصله در محل حادثه حاضر و با تجهیزات ویژه موفق به خارج کردن کودک از میان حفاظ آهنی شدند. خوشبختانه در این حادثه به کودک آسیب جدی وارد نشد و او تنها از ناحیه گردن دچار جراحت سطحی شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها