jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۶۳۲   ۲۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۹

میلاد حاتمی؛ یکی از گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایت های قمار و شرط‌بندی که از محل درآمد این سایت ها ارتزاق می‌کند، توسط پلیس استانبول تحت تعقیب قرار گرفته است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران؛ "میلاد حاتمی"؛ یکی از گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایت های قمار و شرط‌بندی به شمار می‌آید و چندین سال است از این طریق پول های زیادی را کسب کرده و کلاهبرداری زیادی در این رابطه انجام داده، وی که از تمام روش های غیراخلاقی برای تبلیغ استفاده می‌کند، توسط پلیس استانبول تحت تعقیب قرار گرفته است.
 

این کلاهبردار که از محل راه‌اندازی سایت های قمار، ارتزاق می‌کند، در روزهای گذشته ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن، داخل خودروی پلیس استانبول در حال بازی با آژیر خودروی پلیس دیده می‌شد، این ویدئو موجب خشم مردم ترکیه در شبکه‌های اجتماعی شده است.
مدتی پیش نیز تصاویری توسط میلاد حاتمی منتشر شد که نشان می‌داد یکی از بازیگران ایرانی را ربوده و با تهیه ویدئو از این بازیگر می‌خواست از او عذرخواهی کند که البته تصاویر منتشر شده از پشت‌صحنه این فیلم نشان داد این اقدام نیز به احتمال زیاد به نوعی صوری و برای افزایش بیشتر فالوور بوده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها