jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۵۲۲   ۲۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۳

کورس خیابانی دو خودرو با ۴ سرنشین پسر و دختر به پایانی هولناک منتهی شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از همشهری آنلاین، چند شب قبل گزارش درگیری خونینی در یکی از خیابان‌های شمال تهران به پلیس اعلام شد. این درگیری بین دو گروه از پسران جوان رخ داده بود و در جریان آن یکی از آنها با مشت ۳نفر دیگر را به‌شدت مصدوم کرده بود. شدت ضربات به‌حدی بود که یکی از مصدومان به کما رفته بود و ۲مصدوم دیگر نیز آسیب زیادی دیده بودند.
 
کورس خونین پسران سانتافه‌سوار و دختران پژوسوار | درگیری خونین در یکی از خیابان‌های شمال تهران
به‌دنبال این اتفاق، مأموران به تحقیق از طرفین درگیری پرداختند و جوان ضارب را شناسایی و دستگیر کردند. او در بازجویی‌ها به جرم خود اقرار کرد و گفت: من بوکسور هستم و شب حادثه با دوستانم سوار ماشین بودیم تا برای انجام یک معامله به خانه دوست دیگرمان برویم. در یکی از اتوبان‌های شمال تهران بودیم که متوجه سرعت زیاد دو خودرو شدیم. یکی از خودروها هیوندا سانتافه و خودروی دیگر پژو بود.
وی ادامه داد: سرنشینان سانتافه ۳پسر جوان بودند و داخل پژو نیز ۲دختر بودند. خوب که دقت کردم، دیدم یکی از دختران پژوسوار، مهنار، دختر مورد علاقه‌ام است. تصور کردم که پسران سانتافه‌سوار قصد مزاحمت برای دختر مورد علاقه‌ام و دوستش را دارند و خبر نداشتم که آنها کورس گذاشته‌اند. چنان عصبانی شدم که تصمیم گرفتم از پسران سانتافه‌سوار انتقام بگیرم. به تعقیبشان پرداختم و مقابل ماشین آنها پیچیدم، سپس هر ۳نفرشان را از ماشین پیاده کرده و با مشت به جانشان افتادم.
پسر جوان در ادامه گفت: من سال‌هاست که ورزش بوکس می‌کنم و در آن لحظه به‌حدی عصبانی بودم که با مشت به سر و صورت ۳پسر جوان کوبیدم و آنها بیهوش و راهی بیمارستان شدند. دو نفرشان به‌هوش آمدند و یکی از آنها در کماست. بعد از آن بود که فهمیدم دختر موردعلاقه‌ام و دوستش در خیابان آنها را دیده و شرط‌بندی کرده بودند که هرکدام زودتر به مقصد برسند، برنده هستند. حالا به‌شدت پشیمانم.
متهم پس از اقرار به جرم خود با دستور بازپرس کشیک دادسرای جنایی تهران بازداشت شد و در اختیار مأموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. این در حالی است که جوان مصدوم که تا یک‌قدمی مرگ پیش رفته و در کما بود از مرگ نجات یافته و پس از گذشت یک هفته به هوش آمد. تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر