jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۴۵۴   ۲۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۰۵

نتایج یک نظرسنجی آنلاین نشان می‌دهد که افراد بیشتر در چه مکان‌هایی به کروناویروس مبتلا شده‌اند.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، در مصاحبه‌ای دانشمندان فرانسوی از افراد مبتلا به کووید ۱۹ سوال کرده‌اند که این افراد بیشتر از چه مکان‌هایی بازدید کرده و در کجا به ویروس کرونا آلوده شده اند.

همانطور که متخصصان دریافتند، بیشترین خطر ابتلا به بیماری کرونا در هنگام مراجعه به کافه‌ها، رستوران‌ ها و سالن‌ های ورزشی است.

طبق تخمین آن‌ها امکان ابتلای رانندگان، پزشکان و کارگران صنعتی به کرونا بیش از سایرین است.

این مطالعه نشان داد که تنها ۵۴ درصد بیماران بلافاصله در هنگام بروز اولین علائم در خانه مانده و خود را قرنطینه کرده‌ اند.

طی این تحقیق که به صورت یک نظرسنجی آنلاین بود در کل، دانشمندان ۳۷۰ هزار ایمیل ارسال کردند. ۶۲ درصد از پاسخ دهندگان زن و ۷۲ درصد از مصاحبه شوندگان بین ۲۹ تا ۵۸ سال بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.