jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۴۰۱   ۲۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۳۲

سازمان هواشناسی ایالات متحده در گزارشی اعلام کرد: دست کم پنج نفر در حوادث مرتبط با طوفان زمستانی در مناطقی از شمال شرق این کشور طی هفته گذشته جان خود را از دست دادند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایسنا، همچنین برق بیش از ۷۰ هزار مشترک  به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی مرتبط با وقوع طوفان و کولاک به طور موقت قطع شد.
 
یک کشته و چندین زخمی در پی طوفان زمستانی در شمال شرق آمریکا
گزارش‌ها حاکیست صدها مورد حادثه جاده‌ای و برخورد وسایل نقلیه در بزرگراه‌ها که برخی از آنها مرگبار گزارش شده در برخی مناطق شمال شرقی رخ داده است.
 همچنین شاهدان می‌گویند در یکی از این حوادث، تصادف زنجیره ای بین دست‌کم ۶۶ خودرو از جمله ۱۱ وسیله نقلیه مسافربری در پنسیلوانیا اتفاق افتاده که یک کشته و چندین زخمی برجای گذاشته است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر