jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۲۱۴   ۲۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۱

عضو پارلمان رژیم صهیونیستی:

ارتش مقابل چشم ما در حال فروپاشی است

یکی از اعضای کنست رژیم صهیونیستی گفت، میزان مشمولانی که به علت اختلالات روانی معافیت سربازی می‌گیرند وحشتناک است و ارتش در حال فروپاشی است.

title

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از فارس، «عوفر شیلح» رئیس کمیسیون موسوم به نظارت بر دولت در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) درباره افزایش قابل ملاحظه معافی در ارتش این رژیم به سبب اختلالات روانی هشدار داد.

بر اساس این گزارش، شیلح گفت، برآوردهای مطرح شده و حجم معافی از خدمت سربازی در ارتش اسرائیل وحشتناک است.

وی ضمن اعلام اینکه «ارتش در برابر چشمان ما در حال فروپاشی است»، تصریح کرد: یک سوم از مشمولان خدمت نظامی به ارتش نمی‌آیند. دولت کجاست؟ کاری انجام نمی‌دهد.

شیلح افزود، یک نفر از هر هشت مشمول خدمت سربازی در سال ۲۰۲۰ به خاطر بند مربوط به مشکلات جسمی معاف شده‌ و بیشتر آنها به دلایل روانی بوده است و این میزان رو به افزایش است.

پیش‌تر روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در گزارشی نوشته بود، سال ۲۰۲۰ در میزان کسب معافیت سربازی به دلایل روانی رکورد زده است.

اخیرا، روزنامه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» در گزارشی نوشت که یک نظامی این رژیم که در جنگ غزه در سال ۲۰۱۴ مشارکت داشت، همچنان از اختلالات روانی رنج می‌برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر