jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۰۹۲   ۲۶ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۵۸

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر، از دستگیری خواستگار انتقام‌جو در شبکه های اجتماعی خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از صدا و سیما، مرکز همدان، سرهنگ محمدباقر سلگی گفت: به دنبال دریافت شکایت شهروندی با موضوع ایجاد مزاحمت و تلاش برای تهدید و اخاذی اینترنتی از طرف فردی ناشناس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران و کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
 
دستگیری خواستگار انتقام‌جو در شبکه های اجتماعی
 
فرد ناشناس پیش از این از شاکی خواستگاری می کند اما بدنبال پاسخ منفی، با ساخت صفحه‌ای جعلی در شبکه های اجتماعی و ارسال پیام‌های خلاف واقعیت و نامطلوب درباره شاکی، قصد  اخاذی از او می کند.
 
سرهنگ سلگی افزود: بر همین اساس این فرد نیز درصدد انتقام‌جویی بر می آید و اقدام به انجام این سری اقدامات غیرقانونی می کند که با شناسایی توسط مأموران دستگیر و تحویل مراجع قضایی می شود.

سلگی با اشاره به اینکه همه ملزم به رعایت قانون هستند، بیان کرد: رعایت قانون در فضای حقیقی و مجازی هیچ گونه تفاوتی ندارد و در صورت تجاوز به حریم شخصی افراد در فضای مجازی طبق قانون با مرتکب برخورد می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر