jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۵۰۲۸   ۲۶ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۲

توییتر کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشته، مهاجم ایرانی سابق ذوب آهن تنها ایرانی است که در فینال لیگ قهرمانان آسیا گلزنی کرده، این در حالی است که محمود کریمی نیز در فینال رفت 2007 سپاهان با اوراواردز ژاپن موفق به گلزنی شده است.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، فینال لیگ قهرمانان آسیا در حالی ۲۹ آذر در دوحه برگزار می‌شود که تاکنون هیچ تیم ایرانی نتوانسته در این جام عنوان قهرمانی را به دست آورد. پرسپولیس، سپاهان و ذوب آهن سه تیم ایرانی بودند که تاکنون در فینال لیگ قهرمانان به میدان رفته‌اند.

به نوشته توییتر کنفدراسیون فوتبال آسیا، تنها یک گل ماحصل عملکرد این تیم ها در فینال لیگ قهرمانان بوده است که اتفاقا این گل را بازیکنی به ثمر رسانده است که در هر سه تیم حضور داشته است.

محمدرضا خلعتبری مهاجم ایرانی در دوران فوتبال خود برای چندین باشگاه از جمله سپاهان، ذوب آهن و پرسپولیس به میدان رفته است و توانست در سال ۲۰۱۰ در جریان شکست ۳ بر یک ذوب آهن مقابل سئونگنام، تنها گل تیم منصور ابراهیم زاده را به ثمر برساند.

 این در حالی است که سپاهان در سال 2007 به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید و در فینال و در بازی رفت برابر اوراوا به تساوی یک بر یک رسید و محمود کریمی توانست در این دیدار گلزنی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر