jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۴۵۲۵   ۲۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۰۴

  نشریه «وال استریت ژورنال» در مقاله ای به انتقاد از همسر جو بایدن پرداخت که نحوه انتقاد در این مقاله به شدت با انتقاداتی روبرو شده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، این نشریه به دلیل انتشار یک مقاله توهین آمیز علیه جیل بایدن تحت فشار قرار گرفته است.

نویسنده این مقاله بانوی اول بعدی آمریکا را با واژه «گوگولی و ناناز» خطاب کرده و استفاده او از نام دکتر را پیش از نامش زیر سوال برده است.

جوزف اپشتین یک استاد کمکی سابق در دانشگاه نورث وسترن نویسنده این مطلب است. او به جیل بایدن توصیه کرده از اصرار برای به کار بردن نام دکتر پیش از اسم خود دست بردارد.

الیزابت الكساندر ، مدیر ارتباطات بایدن ، این مقاله را "جنسیتی و شرم آور" توصیف كرد. مایکل لاروزا  سخنگوی بایدن در تیم انتقال نیز فراتر رفت و خواستار عذرخواهی شد و همچنین تاکید کرد که روزنامه باید از "این حمله جنسیتی " خجالت بکشد.

عصر روز یکشنبه سردبیر ژورنال از مقاله اپشتین دفاع کرد و گفت انتقاد از یک مقاله درباره "یک مسئله نسبتاً جزئی"  بیش از حد زیاد بود. سردبیر ژورنال همچنین  رسانه های اردوگاه بایدن را به سیاستگذاری موضوع متهم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها