jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۴۱۸۳   ۲۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۳۶

فرمانده انتظامی مهاباد در آذربایجان غربی گفت: تیراندازی سارقان مسلح در این شهر سبب کشته شدن یکی از شهروندان و زخمی شدن ۲ مامور انتظامی شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ محمد توحیدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران انتظامی مهاباد پس از شناسایی یک سارق حرفه‌ای در این شهرستان، تعقیب و گریز برای دستگیری وی را در دستور کار قرار دادند.
 
تیراندازی سارقان در مهاباد یک کشته و ۲ زخمی برجای گذاشت
وی ادامه داد: سارق مسلح که به همراه یک نفر دیگر بود در این عملیات به محض اطلاع از شناسایی شدن اقدام به تیراندازی رگباری کرده و در پی آن ۲ مامور انتظامی زخمی و یک شهروند نیز در مهاباد کشته شد.
فرمانده انتظامی مهاباد با بیان اینکه یکی از سارقان مسلح شناسایی شده، اظهار داشت: متهم سابقه‌ سرقت مسلحانه در شهرهای همجوار را دارد.
سرهنگ توحیدی با اشاره به اینکه این حادثه در محله "کانی صوفی رشید" شهر مهاباد اتفاق افتاده است، اضافه کرد: تلاش‌ برای دستگیری این سارق مسلح و همراه وی ادامه دارد.
مهاباد با  ۲۴۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر