jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۴۰۸۴   ۲۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۷

حوادث کهگیلویه و بویراحمد: نشت گاز

پدر و پسر یاسوجی قربانی قاتل خاموش شدند

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری یاسوج از مرگ پدر و فرزندی بر اثر گاز گرفتگی در منطقه مهریان یاسوج خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، محمد رستمی روز یکشنبه به ایرنا گفت: شنبه شب گزارشی از عوامل اورژانس مبنی بر احتمال مرگ دو نفر در ساختمانی در منطقه مهریان یاسوج دریافت شد.
رستمی گفت : بلافاصله تیم امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند که به در منزل قفل شده برخورد کردند که با شکستن قفل در، وارد منزل شدند.
 
پدر و پسر یاسوجی قربانی قاتل خاموش
وی گفت : به محض ورود با جنازه مرد ۴۵ ساله و جوان ۲۰ ساله برخورد کردیم که جنازه ها همراه با تیم اورژانس و نماینده پزشکی قانونی منتقل شد.
رستمی گفت :  نماینده پزشکی قانونی برای بررسی بیشتر نیز در محل حادثه حضور پیدا کرد با این حال شواهد و قرائن نشان از گاز گرفتگی پدر و پسر می دهد.
وی ادامه داد این پدر و پسر غیر بومی بوده که در کارهای ساختمانی فعالیت داشته اند و ساختمان محل حادثه را به صورت اجاره ای در اختیار داشتند.
به گفته شاهدان عینی این پدر و فرزند از عصر روز جمعه که وارد ساختمان شدند تا ظهر شنبه از خانه خارج نشدند که همین باعث نگرانی همسایگان شد و  به همین علت موضوع را به اورژانس گزارش دادند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر