jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۳۹۸۷   ۲۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۳۵

سرمربی تیم فوتبال آنتورپ بلژیک با بیان اینکه انتخاب دروازه بان تیمش بین علیرضا بیرانوند و «ژان بوتز» سخت و یک معضل است، گفت: علیرضا در بازی با تاتنهام فوق العاده بود.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، شاید زمانی که «ایوان لکو» سرمربی تیم فوتبال آنتورپ بلژیک علیرضا بیرانوند را در ترکیب اصلی تیمش در دیدار مقابل تاتنهام انگلیس در لیگ اروپا قرار داد، تصور نمی‌کرد عملکرد این دروازه بان ایرانی وضعیت را برای او برای تعیین دروازه بان نخست آنتورپ سخت کند.

آنتورپ فردا در لیگ بلژیک باید به مصاف تیم کلاب بروژ برود و ایوان لکو تاکید کرد که کار سختی برای انتخاب دروازه بان نخست تیمش دارد.

لکو در این ارتباط گفت: انتخاب بسیار سختی است. از روز اول می‌دانستیم که این مسئله مشکلاتی را برایمان ایجاد می‌کند. اینکه شما دو دروازه بان خوب داشته باشید، هرگز خوب نیست.

وی ادامه داد: در این صورت وقتی یکی از دروازه بان ها بازی می‌کند، مسئله این است که چرا دیگری بازی نمی‌کند و بالعکس. شما نمی‌توانید صد درصد تصمیم درستی بگیرید. فقط می‌توانید امیدوار باشید که تصمیمتان درست است. این یک نوع ریسک است.

سرمربی تیم فوتبال آنتورپ تصریح کرد: علیرضا در بازی برابر تاتنهام فوق العاده بود اما افرادی که می‌خواهند بوتز را درون دروازه ببینند، به اولین گل این مسابقه اشاره می‌کنند که آیا نباید بیرانوند آنجا بهتر کار می‌کرد؟ هواداران بیرانوند هم تاکید خواهند کرد که او سه سیو بزرگ انجام داده است.

لکو افزود: هر دو طرف درست می‌گویند. شما موافقان و مخالفانی دارید. من هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. این یک معضل است.

سرمربی آنتورپ در پاسخ به این سوال که چرا ناگهان به بیرانوند در لیگ اروپا بازی داده است، گفت: اگر لازم نبود هرگز ژان را تغییر نمی‌دادم. فکر می‌کردیم که او برای شارژ مجدد به استراحت ذهنی و جسمی نیاز دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر