jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۷۰۶   ۲۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۵۱

عصر امروز (جمعه) پرواز تهران به ایلام پس از رسیدن به آسمان ایلام به مبدا بازگشت؛ در حالیکه خلبان دلیل این امر را آماده نبودن شرایط برای فرود اعلام کرد برخی مسافران به دلایل دیگری اشاره کردند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایرنا، براساس گزارش های منتشر شده پرواز نوبت عصر امروز جمعه (تهران - ایلام - تهران) شرکت هواپیمایی ماهان پس از رسیدن به آسمان شهر ایلام به مبدا بازگشت و مسافران را در تهران پیاده کرد.
علت این اتفاق ابتدا مبهم اعلام شد.
 
علت بازگشت پرواز تهران-ایلام به فرودگاه مهرآباد | لغو پرواز 3323 هواپیمایی ایران ایر به مقصد رامسر

بعد از پیگیری های مسافران، خلبان علت این امر را آماده نبودن شرایط برای فرود در ایلام عنوان کرد؛ این در حالیست که چند تن از مسافران به رسانه‌های استان اعلام کردند دود از یکی از موتورهای هواپیما برخاسته است.
براساس پیگیری های خبرنگار ایرنا، روابط عمومی فرودگاه مهرآباد بدی آب و هوا را علت این اتفاق عنوان کرده است. همچنین پرواز ۳۳۲۳ هواپیمایی ایران ایر به مقصد رامسر به دلیل نامساعد بودن هوای  مقصد باطل شده است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر