jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۶۶۷   ۲۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۹

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: خانمی که با طراحی و ایجاد یک سایت قماربازی و شرط‌بندی، اقدام به رفتار مجرمانه می‌کرد در پاکدشت شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، سرهنگ رضا علی‌بخشی روز جمعه گفت: کارشناسان پلیس فتا در پی رصد و پایش فضای مجازی، با سایتی که اقدام به آموزش شرط‌بندی و قمارآنلاین می‌کرد، مواجه شدند.
 
زن دایر کننده سایت شرط بندی و قمار در پاکدشت به دام پلیس افتاد
وی افزود: با توجه به تاثیرات سوء اجتماعی، خانوادگی و اقتصادی شرط‌بندی و قمار،رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با پیگیری‌های مستمر پلیس، از طریق مهندسی اجتماعی و اقدامات فنی و پلیسی، متهم که خانمی ۲۷ ساله و ساکن یکی از محلات پاکدشت بود، شناسایی شد.
علی‌بخشی افزود: ماموران مبارزه با جرائم سایبری پلیس فتا با هماهنگی مرجع قضائی به محل سکونت متهم اعزام و ضمن دستگیری وی، تجهیزات رایانه‌ای مربوطه را توقیف کردند.
وی گفت: متهمه در بررسی فنی پلیس، به جرم خود اعتراف و انگیزه‌اش را از ایجاد این سایت، منافع مالی عنوان کرد.
وی تصریح کرد: این فرد پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت فعالیت در سایت‌های شرط‌بندی و قمار را جرم دانست و از مردم خواست تا آگاهانه به دام مجرمان و شیادان سایبری پا نگذارند.
پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر