jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۶۶۷   ۲۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۹

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: خانمی که با طراحی و ایجاد یک سایت قماربازی و شرط‌بندی، اقدام به رفتار مجرمانه می‌کرد در پاکدشت شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، سرهنگ رضا علی‌بخشی روز جمعه گفت: کارشناسان پلیس فتا در پی رصد و پایش فضای مجازی، با سایتی که اقدام به آموزش شرط‌بندی و قمارآنلاین می‌کرد، مواجه شدند.
 
زن دایر کننده سایت شرط بندی و قمار در پاکدشت به دام پلیس افتاد
وی افزود: با توجه به تاثیرات سوء اجتماعی، خانوادگی و اقتصادی شرط‌بندی و قمار،رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با پیگیری‌های مستمر پلیس، از طریق مهندسی اجتماعی و اقدامات فنی و پلیسی، متهم که خانمی ۲۷ ساله و ساکن یکی از محلات پاکدشت بود، شناسایی شد.
علی‌بخشی افزود: ماموران مبارزه با جرائم سایبری پلیس فتا با هماهنگی مرجع قضائی به محل سکونت متهم اعزام و ضمن دستگیری وی، تجهیزات رایانه‌ای مربوطه را توقیف کردند.
وی گفت: متهمه در بررسی فنی پلیس، به جرم خود اعتراف و انگیزه‌اش را از ایجاد این سایت، منافع مالی عنوان کرد.
وی تصریح کرد: این فرد پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت فعالیت در سایت‌های شرط‌بندی و قمار را جرم دانست و از مردم خواست تا آگاهانه به دام مجرمان و شیادان سایبری پا نگذارند.
پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها