jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۰۶۹   ۱۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۲۵

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام حاج شیخ رضا نوری را به نمایندگی ولی‌ فقیه در استان خراسان شمالی و امامت جمعه بجنورد منصوب کردند.

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری، متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم


جناب حجت الاسلام آقای حاج شیخ رضا نوری دامت افاضاته

با توجه به پایان یافتن مسئولیت جناب حجت الاسلام آقای یعقوبی دام‌بقائه جنابعالی را که برخوردار از صلاحیت های علمی و عملی می باشید به نمایندگی خود در استان خراسان شمالی و امامت جمعه‌ شهر بجنورد منصوب می کنم.

حساسیت آن استان مرزی و آزمون های موفق مردم عزیز آن در همه‌ حوادث مهم دوران های انقلاب و دفاع مقدس و پس از آن تا امروز و همگرائی آموزنده‌ برادران شیعه و سنی و قومیت های متعدد و دیگر افتخارات ایشان، وظائف سنگینی را بر عهده‌ جنابعالی و دیگر مسئولان استان می گذارد.

توصیه‌ مؤکد اینجانب، ارتباط صمیمانه با همه‌ قشرها و تکریم خانواده‌های معظم شهیدان و دیگر ایثارگران و غنی‌ سازی خطبه‌های نمازجمعه است. از خداوند متعال توفیقات شما را مسألت می کنم.


سید علی خامنه‌ای

۱۸ آذر ۱۳۹۹

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر