jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۰۴۲   ۱۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۸:۰۳

فرمانده مرزبانی ناجا از کشف بیش از یک تن و ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزداران استان سیستان و بلوچستان در مرزهای جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی اظهارکرد: در راستای کنترل و حراست از مرزهای مقدس ایران اسلامی و تشدید مبارزه با قاچاق مواد مخدر، مرزداران استان سیستان و بلوچستان در طول شبانه‌روز گذشته در چند عملیات، مقتدرانه و هوشمندانه موفق شدند از ورود مقادیری قابل توجه مواد مخدر از آنسوی مرزها به داخل کشور جلوگیری کنند.

وی افزود: مرزداران هنگ مرزی میرجاوه، با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، عملیاتی مسیرهای تردد قاچاقچیان را شناسایی کردند و از زمان انتقال محموله مواد مخدر به داخل خاک کشور مطلع شدند.

گودرزی تصریح کرد: سوداگران مرگ که حین ورود مواد مخدر از مرزها، خود را در کمین و محاصره ماموران دیدند، با به جا گذاشتن محموله مواد مخدر به خاک کشور مقابل فرار کردند. مرزداران در پاکسازی از منطقه ۹۳۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

وی با اشاره به دو عملیات موفقیت‌آمیز دیگر توسط مرزداران هنگ‌ مرزی جکیگور و سراوان اظهارکرد: مرزداران پس از چند شبانه‌روز کار اطلاعاتی با برنامه‌ریزی عملیاتی موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه خودرو تویوتا لندکروز، توقیف ۱۲ دستگاه موتور سیکلت و یک نفر قاچاقچی، مقدار ۵۷۸ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا خاطرنشان کرد: مجاهدان مرزبانی، همه تلاش خود در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر در مرزهای ایران اسلامی را به کار گرفته و اجازه نمی دهند تا قاچاقچیان و سوداگران مرگ در هیچ نقطه ای از سرحدات کشورمان احساس امنیت و آرامش کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر