jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۲۸۴۱   ۱۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۱۶

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: النصری‌ها مدام با شکایت‌هایشان می‌خواستند تمرکز ما را برهم بریزند چرا که آنها هیچ مدرک محکمی علیه پرسپولیس نداشتند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، جعفر سمیعی در گفت‌وگویی تلویزیونی با اشاره به شرایط این‌ روزهای تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: حدود ۲۰ روز پیش کارگروه فینال آسیا را تشکیل دادیم و تمام کمیته‌های باشگاه تمرکزشان را روی دیدار نهایی گذاشتند. 

 

وی افزود: افشین پیروانی مدیر و یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم در جلسه هیات مدیره حاضر شدند و خواسته‌هایی داشتند که به آنها جامه عمل پوشاندیم.

 

سمیعی ادامه داد: همچنین کارگروهی به دستور وزیر ورزش و جوانان و به ریاست مهدی علی نژاد برگزار شد که کمپ تیم‌های ملی در اختیار باشگاه قرار گرفت. 

 

  سمیعی: النصر فقط میخواست با شکایت های مکرر تمرکز پرسپولیس را به هم بریزد

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: ما روزه یکشنبه ۲۳ آذر به قطر خواهیم رفت.

 

سمیعی در مورد شکایت النصر اضافه کرد: آنها می‌خواهند مدام با شکایت هایشان تمرکز پرسپولیس را به هم بزنند. اگر آنها مدرکی داشتن حداقل در یک مجمع پیروز می‌شدند اما هیچ مدرکی ندارند و تنها با طرح شکایت قصد دارند تمرکز ما را بر هم بزنند.

 

وی در مورد آخرین وضعیت آل‌کثیر خاطرنشان کرد: هنوز امید داریم آل‌کثیر را در فینال داشته باشیم و تیم حقوقی همچنان پیگیر است. امیدواریم تا قبل از سفر این خبر خوب را به ما بدهند.

 

سمیعی اضافه کرد: امروز تیم استراحت کرده است و فردا دیگر اعضا به صورت کامل تا روز یکشنبه به قرنطینه خواهند رفت. امیدواریم که همه حمایت کنند چرا که بحث ملی است و با قهرمانی پرسپولیس در آسیا فوتبال ما صاجب افتخار خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: هواداران همیشه از تیم و بازیکنان حمایت کردند و امیدوارم در این مدت تا فینال آنها حمایت مضاعف داشته باشند. امیدوارم در روز ۲۹ آذر با قهرمانی در آسیا اتفاق خوبی رقم بخورد.

 

تیم فوتبال پرسپولیس باید روز ٢٩ آذرماه در قطر و در فینال لیگ قهرمانان آسیا به مصاف نماینده شرق آسیا که ٢٣ آذرماه مشخص خواهد شد برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر