jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۵۵۰   ۱۶ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۰۰

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش شرایط برگزاری امتحانات نوبت اول و خرداد ماه دانش‌ آموزان را اعلام کرد که امتحانات برخی پایه‌ ها حضوری است.

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، خسرو ساکی درباره برگزاری امتحانات دانش‌ آموزان اظهار کرد: برگزاری امتحانات پایانی نوبت اول دانش‌ آموزان به صورت حضوری یا مجازی به شرایط زرد، نارنجی و قرمز منطقه‌ای بستگی دارد که مدرسه در آنجا واقع شده است.

وی افزود: بر اساس مصوبه 977 شورای عالی آموزش و پرورش، شورای مدرسه می‌تواند شرایط را در نظر بگیرد و اگر امکان آن وجود داشت، امتحانات را به صورت حضوری برگزار کنند و اگر ممکن نبود امتحانات از طریق آزمون‌های آنلاین شبکه شاد و سایر آزمون‌‌یارهایی که در کشور رواج دارد به صورت مجازی برگزار شود.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش درباره امتحانات پایه نهم و دوازدهم گفت: امتحانات نوبت اول این دو پایه در اختیار مدرسه است اما امتحانات پایه نهم و دوازدهم در خرداد ماه به صورت نهایی و حضوری برگزار می‌شود.

ساکی بیان کرد: امتحانات پایه دوازدهم جاماندگان شهریورماه برای حدود 76 هزار و 700 نفر از 15 دی ماه به صورت حضوری برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر