jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۴۶۱   ۱۶ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۰

رییس اورژانس کرمان از سقوط یک دستگاه پراید از روی پُل ورودی بخش گلباف از توابع شهرستان کرمان و کشته و زخمی شدن ۶ نفر در این حادثه خبر داد

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، دکتر  “محمد صابری” در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح جزییات این خبر گفت: امروز ۱۶ آذرماه در ساعت ۱۰ و ۳۵ دقیقه یک دستگاه خودروی پراید از روی پُل ورودی گلباف سقوط کرد.
 
چهار کشته و دو زخمی در پی سقوط پراید از روی پُل در گلباف کرمان
وی از کشته و زخمی شدن ۶ نفر در این حادثه خبر داد و بیان کرد: متاسفانه در این واقعه ۴ نفر از شرنشینان خودرو به علت شدت جراحات در دم جان باخته و ۲ کودک دختر ۸ و ۳ ساله نیز مصدوم شده‌اند که بعد از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شدند.
رییس اورژانس کرمان با اعلام این خبر که حال مصدومان وخیم گزارش شده است، تصریح کرد: جانباختگان این حادثه ۳ مرد و یک زن بوده‌اند.ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر