jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۲۲۷۱   ۱۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۴۴

ذوب آهنی ها در شرایط سختی به سر می برند و تعداد کرونایی های آن ها در آستانه دیدار برابر شهر خودرو به عدد 12 رسیده است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از طرفداری، درحالی که تا شب گذشته 6 نفر از بازیکنان ذوب آهن و میلیچ چرچیچ، دستیار رحمان رضایی به کرونا مبتلا شده بودند، حالا پاسخ آخرین تستی که از بازیکنان ذوب آهن گرفته شده مشخص کرده 5 بازیکن دیگر هم به کرونا مبتلا شده اند. بنابراین 11 بازیکن و دستیار رحمان به این ویروس مبتلا شده اند.

 

  شیوع کرونا بین بازیکنان ذوب آهن همچنان ادامه دارد

 

همین موضوع باعث شد تا نشست خبری پیش از بازی برابر شهر خودرو و اردوی تیم اصفهانی لغو شود و این بازی تحت تاثیر ابتلای بازیکنان ذوب آهن به کرونا قرار بگیرد.

 

رحمان رضایی، سرمربی این تیم با تایید این خبر به رسانه طرفداری گفت:

 

نگرانی من جایی است که 5 بازیکنی که به تازگی کرونا گرفتند، با بازیکنان دیگر تمرین کرده اند. آن ها شب گذشته و امروز هم در رختکن کنار بازیکنان دیگر بوده اند و ممکن است آن ها هم مبتلا شده باشند. به ناچار و برای جلوگیری از ابتلای سایر بازیکنان تیم اردوی ذوب آهن در هتل را لغو کردیم. به سازمان لیگ هم نامه زدیم امکان بازی با شهر خودرو را نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر