jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۰۵۰   ۱۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۵۷

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز

آتش سوزی در مجتمع مسکونی ۱۸ واحدی اهواز مهار شد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش‌سوزی یک واحد مسکونی در مجتمع ۱۸ واحدی در منطقه پردیس در اهواز مهار و از سرایت حریق به دیگر واحدهای مسکونی جلوگیری شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایرنا، ابراهیم قنبری اظهار داشت: این حادثه در ساعت ۲۱:۴۱ دقیقه جمعه شب در منطقه پردیس بلوار گلدیس رخ داد و نیروهای عملیاتی در پی تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ این سازمان، به محل حادثه در منطقه اعزام شدند.

 

آتش سوزی در مجتمع مسکونی ۱۸ واحدی اهواز مهار شد

ابراهیم قنبری بیان کرد: واحد مسکونی در طبقه چهارم مجتمع ۱۸ واحدی دچار حریق و دود غلیظی در مجتمع منتشر شد.

وی افزود: آتش نشانان با تجهیز خود به دستگاه تنفسی ساکنان مجتمع را تخلیه کردند و پس از ایمن سازی محل با با استفاده از لوله‌های آبرسان شعله‌های حریق را مهار و از سرایت حریق به دیگر واحدهای مسکونی جلوگیری کردند.

قنبری اضافه کرد: خوشبختانه این حادثه آسیب جانی نداشت و کارشناسان در محل حادثه در حال بررسی علت حریق هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر