jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۰۴۱   ۱۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۱۲

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از متلاشی شدن ۳۰ باند کلان مواد مخدر در استان بوشهر خبر داد و گفت: با متلاشی شدن این باندها بیش از ۱۰ تن مواد مخدر کشف شد که ۶۵ درصد آن در دریا و سواحل خلیج فارس کشف شده است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، ارسطو ترکمان منش در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر از استقرار سگ‌های موادیاب «سپکا» در نقاط مختلف استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر سگ‌های موادیاب در گمرگات، گلوگاه‌ها، بازرسی‌های جاده‌ای و دیگر نقاط حساس استان بوشهر مستقر است.

 

۳۰ باند کلان مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شد/ استقرار سگ‌های موادیاب در گلوگاه‌ها و گمرکات

وی، با بیان اینکه تمام کالاهای صادراتی مورد بررسی و ارزیابی توسط سگ‌های موادیاب قرار می‌گیرد گفت: از زمان استقرار سگ‌های موادیاب در استان بوشهر بیش از 100 کیلوگرم مواد مخدر که به صورت حرفه‌ای و ماهرانه جاسازی شده بود کشف شده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از ناامن بوده همه نقاط استان برای فعالیت سوداگران مرگ خبر داد و بیان کرد: سگ‌های موادیاب در تمامی نقاط استان بوشهر به صورت غیرمترقبه حضور دارند و با سوداگران مرگ برخورد می‌کنند.

ترکمان‌منش تصریح کرد: با استقرار سگ‌های موادیاب و تجهیز مرزبانی و دریابانی استان بوشهر به شناورهای تندرو و پیشرفته هر گونه فرصت از قاچاقچیان مواد مخدر در دریا و خشکی گرفته شده است.

وی، از متلاشی شدن 30 باند کلان موادمخدر در استان بوشهر خبر داد و گفت: با متلاشی شدن این باندها در 8 ماه گذشته 10 تن و 200 کیلوگرم موادمخدر در استان بوشهر کشف شد که 65 درصد آن در دریا و سواحل خلیج فارس این استان کشف شده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان بوشهر بیشترین نوع مواد مخدر کشف شده را تریاک دانست و تصریح کرد: در این مدت بیش از 2400 نفر از قاچاقچیان، توزیع کنندگان مواد مخدر و معتادان دستگیر و تحویل مقامات قضایی استان بوشهر شده است.

ترکمان‌منش با قدردانی از همکاری نیروهای انتظامی، مرزبانی، دریابانی، سپاه، بسیج و نیروهای امنیتی در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر گفت: همکاری مردم استان بوشهر در مقابله با مواد مخدر ستودنی است چراکه همراهی مردم سبب شده برخورد با قاچاق مواد مخدر تسریع شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر