jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۹۹۵ ۱۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۵۴

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر

بی احتیاطی در پخت نان، شش خودرو را به آتش کشید

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر از آتش گرفتن پارکینگ یک منزل مسکونی و 6 دستگاه خودرو به دلیل بی‌احتیاطی یک شهروند در پخت نان با استفاده از سوخت گازوئیل خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از فارس از اصفهان، غلامرضا براتی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر یک مورد حادثه آتش‌سوزی در شهر درچه ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی‌شهر بلافاصله در  محل حاضر شدند.
 
بی احتیاطی در پخت نان، شش خودرو را به آتش کشید
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر افزود: با حضور ماموران در محل و بررسی اولیه مشخص شد یک شهروند در  داخل پارکینگ منزل خود اقدام به پُخت نان با استفاده از سوخت گازوئیل می‌کرده که بر اثر بی‌احتیاطی مخزن دست‌ساز ۲۰۰ لیتری گازوئیل کنار پارکینگ دچار آتش‌سوزی می‌شود.
وی بیان کرد: مالک منزل که تمرکز خود را از دست داده بود اقدام به خالی کردن گازوئیل‌ها به داخل کوچه می‌کند که گازوئیل‌های روان در کوچه شعله‌ور شده و باعث آتش‌سوزی  ۶ دستگاه خودرو دیگر می‌شود.
براتی با اعلام اینکه این حادثه خوشبختانه خسارت جانی در بر نداشت، اظهار داشت: ماموران آتش‌نشانی با حضور به موقع در محل، آتش  را مهار کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی‌شهر در پایان گفت: به شهروندان توصیه می‌کنیم با رعایت نکات ایمنی و پرهیز از مواردی همچون نگهداری بنزین یدکی وگازوئیل در اماکن بسته و مسکونی و ... ضمن حفظ سلامت خود و اطرافیان از بروز چنین مواردی پیشگیری کرده و در صورت وقوع موارد مشابه نیز  با حفظ خونسردی و دور شدن از محل ، بلافاصله مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر