jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۹۸۵   ۱۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۰۶

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات شهرداری اهواز

مهار آتش سوزی تانکر سوخت در اهواز

آتش سوزی مخزن تانکر سوخت در اهواز مهار شد

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از خبرگزاری صداو سیما خوزستان؛ رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات شهرداری اهواز گفت :در محل حادثه واقع در ورودی زرگان به سمت اهواز اعزام شدند.

مهار آتش سوزی تانکر سوخت در اهواز

ابراهیم قنبری افزود:آتش نشانان به همراه یک دستگاه خودرو نجات دو دستگاه خودرو اطفای حریق و یک دستگاه تانکر آب پشتیبان در محل حادثه حضور یافته و اقدام به ایمن سازی و مهار آتش کردند.

وی ادامه داد:آتش نشانان سپس توانستند حریق را مهار و از گسترش آن جلوگیری کنند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد :در این حادثه که کارشناسان علت آن را برشکاری غیر استاندارد بر روی بدنه تانکر اعلام کرده اند ؛خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر