موستانگ مک-ای GT سریع‌ترین نسخهٔ این کراس‌اوور الکتریکی محسوب می‌شود اما حالا فورد نسخهٔ حتی قوی‌تر و سریع‌تری از مک-ای را معرفی کرده است.
کد خبر: ۱۲۹۱۵۵۱

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از پدال، این نسخهٔ جدید که موستانگ مک-ای GT پرفورمنس ادیشن نام دارد، با برخورداری از ۴۸۰ اسب بخار قدرت و ۸۶۰ نیوتن متر گشتاور، ۲۰ اسب بخار قدرت و ۳۰ نیوتن متر گشتاور بیشتری نسبت به مک-ای GT استاندارد دارد.

فورد برای این GT پرفورمنس ادیشن شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت ۳.۵ ثانیه و بُرد ۳۸۰ کیلومتر را تخمین زده است. برای مقایسه، موستانگ شلبی GT500 ظرف ۳.۳ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. پکیج باطری‌های مک-ای GT پرفورمنس ادیشن اما تغییری نداشته و مثل GT استاندارد، ۸۸ کیلووات ساعتی است. به گفتهٔ فورد، نسخهٔ جدید مک-ای GT پرفورمنس ادیشن چیزی بیشتر از شتاب و سرعت بهتر را ارائه می‌کند زیرا این نسخه به ترمزهای جلوی بزرگ‌تر ۱۹ اینچی با کالیپرهای برمبوی قرمزرنگ و رینگ‌های ۲۰ اینچی با لاستیک‌های تابستانی پیرلی مجهز شده و تجهیز آن به کمک‌فنرهای تطبیقی مغناطیسی نیز هندلینگ بهتر را برای آن به ارمغان خواهد آورد.

علاوه بر این، سریع‌ترین نسخهٔ موستانگ مک-ای در داخل هم از صندلی‌های فورد پرفورمنس برخوردار شده است. برای مک-ای GT پرفورمنس ادیشن رنگ‌های بیرونی ویژه مثل نارنجی سایبر، خاکستری تیره، قرمز راپید و سفید استار هم ارائه شده است. خریدارانی که قبلاً موستانگ مک-ای GT را رزرو کرده‌اند می‌توانند در بهار سال ۲۰۲۱ این پکیج پرفورمنس ادیشن را به خودروی خود اضافه کنند. این کراس‌اوور اسپرت الکتریکی از اواخر تابستان سال آینده نیز راهی بازار خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها