jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۲۹۳   ۱۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۳۳

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از کشف بیش از ۲۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در ۴۸ ساعت عملیات تکاوران پلیس استان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از ایسنا، سردار احمد طاهری گفت: در ۴۸ ساعت عملیات طرح مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی، با جدیت در نقاط مختلف استان به اجرا درآمد.
این مقام ارشد انتظامی در استان تصریح کرد: در این راستا مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده های عملیاتی استان، ۸ باند قاچاق سوخت را شناسایی و منهدم کردند .
 
انهدام ۸ باند قاچاق و کشف ۲۰۰ هزار لیتر سوخت در سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در این رابطه ۲ محل دپوی سوخت شناسایی و تخریب شد، اظهار کرد: در بازرسی از ۸ دستگاه تریلی سوخت کش و ۹ دستگاه اتوبوس دارای باک اضافی، ۲۰۰ هزار و ۹۴۷ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع را شامل ۱۲ هزار و ۱۷۵ لیتر بنزین،۶۸ هزار و ۸۴۰ لیتر گازوئیل، ۸۸ هزار و ۸۶۲ لیتر نفت و ۳۱ هزار و ۷۰ لیتر سایر فرآورده های نفتی، در شهرستان های میرجاوه، سیب سوران ، زابل و خاش کشف شد.
سردار طاهری با اشاره به توقیف ۱۷ دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق خاطر نشان کرد: در این رابطه ۴۱ متخلف نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
وی تاکید کرد: فرماندهی انتظامی استان همواره ماموریت مبارزه با قاچاق کالا و سوخت را به طور مستمر به عنوان اولویت اصلی کار خود مد نظر قرار داده و تلاش بر این است که در بدو ورود کالا به کشور و استان مبارزه قاطع را با باند های قاچاق کالا انجام دهد به گونه ای که این مبارزه بی امان با قاچاقچیان روز به روز روند صعودی داشته و این روند با اقتدار و به صورت شبانه روزی ، با نگاه جهادی توسط رزمندگان دلاور پلیس در استان سیستان و بلوچستان ادامه خواهد داشت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر