jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۱۱۸۰   ۱۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۷

در پی نتایج ضعیف نراتزوری در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا همه پیش‌بینی می‌کردند که خطر اخراج بیخ گوش آنتونیو کونته قرار دارد ولی خبرنگار مشهور ایتالیایی این شایعه را رد می کند.

  اینتر همچنان قصد ادامه همکاری با آنتونیو کونته را دارد

 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از طرفداری، فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی در پادکست جدید منتشر شده خود در مورد آینده آنتونیو کونته گفت مشکل اینتر در لیگ قهرمانان اروپا عمدتا به خاطر این است که هنوز به اندازه کافی بازیکنان با ذهنیت برنده در اختیار ندارد. در نتیجه، هیئت مدیره این باشگاه ایتالیایی تصمیم گرفته که کونته صرفنظر از نتایجی که در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورده اخراج نشود، زیرا صحبت از یک پروژه طولانی مدت است و در نراتزوری، اراده برای ادامه دادن با این سرمربی 51 ساله وجود دارد. شایعات زیادی در ایتالیا به گوش می رسد که اینتر آماده اخراج کونته است، اما سرمربی سابق یووه و چلسی که تا 2022 قرارداد دارد، به کارش ادامه خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها