فراری چندی پیش برنامه تولید محصولات جدید خود از سال 2018 تا 2022 میلادی را منتشر کرده بود که شاخص ترین محصول آن اولین شاسی بلند این شرکت با نام Purosangue است.
کد خبر: ۱۲۹۱۰۶۷
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیجیاتو، نام Purosangue در زبان ایتالیایی به معنای اصیل است. دیگر نکته مهم برنامه مذکور توسعه قوای محرکه جدید V6 مجهز به پیشرانه برقی است تا به نوعی جانشین نسل فعلی موتورهای V8 دو توربوشارژر این شرکت شود.
 
آغاز آزمایش میدانی نسل بعدی خودروی لفراری شرکت فراری+عکس

با این وجود فراری در این برنامه اعلام کرده بود که همچنان یه توسعه موتورهای V12 ادامه خواهد داد و این شرکت قصد دارد تا مدل تولید محدود و قدرتمندتر گرند تور خود یعنی فراری 812 را به زودی رونمایی کند.
حال تصاویر جدیدی از یک لفراری آپارتا آخرین محصول موتور وسط این شرکت که مجهز به موتور V12 شرکت فراری است منتشر شده که در حال گذراندن آزمایش‌های میدانی است.
 
آغاز آزمایش میدانی نسل بعدی خودروی لفراری شرکت فراری+عکس

از مهم ترین تغییراتی که در ظاهر این مدل آزمایشی قابل تشخیص است می‌توان به چرخ های 5 پیچ معمولی، جلو پنجره کاملا باز، نبود خروجی های هوا بر روی کاپوت و عدم استفاده از چراغ ترمز عقب مشابه با خودروهای فرمول 1 اشاره کرد.
همچنین شیشه عقب نیز کوتاه تر از نمونه اصلی کار شده در لفراری است و خبری از خروجی های هوا بر روی گلگیرهای عقب در آن نیست. همچنین ویدیوهای جدیدی از این خودروی آزمایشی شرکت فراری نیز منتشر شده است که در حال گذراندن تست های مختلف در پیست اختصاصی شرکت فراری در ایتالیا یعنی مارانلو است.
 
آغاز آزمایش میدانی نسل بعدی خودروی لفراری شرکت فراری+عکس

با این وجود انتظار می‌رود که فراری در نسل بعدی محصولات مجهز به موتور V12 خود از فن آوری های هیبریدی بیشتری استفاده کند.
 
آغاز آزمایش میدانی نسل بعدی خودروی لفراری شرکت فراری+عکس

در حال حاضر ابرخودروی هیبریدی فراری یعنی SF90 Stradale توانایی تولید 986 اسب بخار قدرت را دارد و مجهز به 3 موتور الکتریکی است. نیرورسان اصلی این محصول موتور V8 دو توربوشارژر است.
البته انتظار نمی‌رود فراری از جانشین لفراری در 3 سال آینده پرده برداری کند و حداقل باید 4 سال برای رونمایی نهایی از آن صبر کنیم.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها