jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۷۴۶   ۰۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۱۴

در پی بارش شدید باران در شبانه روز گذشته درجزیره ساردنیا ایتالیا و جاری شدن سیل، دست کم ۳ نفر کشته و ۲ نفر مفقود شدند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما از رم ، در پی بارش شدید باران در شبانه روز گذشته درجزیره ساردنیا ایتالیا و جاری شدن سیل، دست کم ۳ نفر کشته و ۲ نفر مفقود شدند.
یک زوج سالمند در شهر کوچک «بیتی» در شمال جزیره ساردنیا به علت ورود ناگهانی اب به داخل منزلشان جان باختند و یک دامدار ۵۵ ساله نیز در حومه این شهر در حالی که در داخل خودرو خود بود در این سیل خروشان غرق شد.

در پی سیل و رانش زمین در ایتالیا ۳ نفر کشته و ۲ نفر مفقود شدند
سیل و رانش زمین در این منطقه همچنین موجب خسارت‌های زیادی به ساختمان ها، خودرو‌ها و بخش کشاورزی شده و اب و برق قطع شده است. نیرو‌های امداد صد‌ها نفر از اهالی این منطقه را از خانه‌های خود خارج و به مناطق امن منتقل کرده اند.
پیشتر نیزجاری شدن سیل در این منطقه خسارت‌های جانی و مالی سنگینی بر جای گذاشته بود. در سال ۲۰۱۳ میلادی نیز در پی جاری شدن سیل در شهر بیتی ساردنیا ۱۹ نفر جان خود را از دست دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر