jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۲۸۹۶۹۸ ۰۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۹

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل شرایط کرونایی قرار بر این شد که نمایندگان این هفته در تهران بمانند و به حوزه های انتخابیه خود نروند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، گفت: به دلیل شرایط کرونایی قرار بر این شد که نمایندگان مجلس شورای اسلامی حتی در آخر هفته هم در تهران بمانند و به حوزه های انتخابیه خود نروند.
وی بیان کرد: این موضوع را از این بابت اعلام می کنم که ممکن است نمایندگان در حوزه های انتخابیه خود جلسه ای داشته یا آنکه به مردم وعده ای داده باشند.
رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته اگر نمایندگان کار اضطراری و ضرورت در رفتن دارند می توانند اعلام کنند تا هماهنگی کار انجام شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مصاف جدی با یقه سفیدها

مصاف جدی با یقه سفیدها

تاکنون تلاش‌های زیادی برای احقاق حقوق مردم و اجرای عدالت قضایی و اجتماعی از سوی آیت‌ا... رئیسی، رئیس قوه‌قضاییه صورت گرفته و نتایجی در برداشته است اما با این وصف، موضوع صدور دستورالعمل اجرایی قانون اعاده اموال نامشروع مسؤولان را شاید بتوان جزو برجسته‌ترین اقدامات صورت گرفته در این زمینه دانست.

مذاکره نکردیم، جنگ هم نمی‌شود

مذاکره نکردیم، جنگ هم نمی‌شود

در چند روز گذشته لفاظی‌های بسیاری مبنی بر این‌که ممکن است یک جنگ بین ایالات متحده آمریکا و جمهوری اسلامی ایران رخ دهد صورت گرفته است که بیشترین سهم در این لفاظی‌ها مربوط به دیپلمات‌های غربی و رسانه‌های نزدیک و وابسته به آنها بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر