jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۸۰۳۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۸

مهاجم برزیلی و سابق سپاهان از اینکه سپاهان را ترک و راهی النصر امارات شده بود، ابراز پشیمانی کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش سه، برونو سزار مهاجم برزیلی و سابق سپاهان در گفتگویی اعلام کرد که دوست دارد با لباس این تیم از دنیای فوتبال خداحافظی کند. سزار که در فصل 1390-91 بازیکن سپاهان بود، بازی های درخشانی را در این تیم به نمایش گذاشت و با اصفهانی ها به قهرمانی لیگ برتر رسید ولی پس از یک نیم فصل حضور در این تیم، راهی النصر امارات شد.

 

              برونو سزار :جدایی از سپاهان بزرگترین اشتباه زندگیم بود/میخواهم با سپاهان از فوتبال خداحافظی کنم


سزار در مصاحبه ای ضمن پشیمانی بابت جدایی از سپاهان، اعلام کرد که دوست دارد با لباس سپاهان فوتبال را کنار بگذارد و هیچ توقع مالی نیز از این باشگاه ندارد. برونو سزار گفت: من عاشق شهر اصفهان و باشگاه سپاهان هستم. آن فضا را خیلی دوست دارم و الان خیلی خوشحالم که در مورد سپاهان صحبت می کنم.


سزار در مورد حضورش در سپاهان در 10 سال پیش و نیم فصل رویایی با سپاهان گفت: حضورم در سپاهان، مقطع خیلی مهمی در زندگی من بود. ما تیم خیلی بزرگی بودیم و قهرمان لیگ شدیم و حتی در لیگ قهرمانان آسیا نیز نتایج خیلی خوبی کسب کردیم. 


وی ادامه داد: ما در آن زمان یک تیم خیلی بزرگ را تشکیل داده بودیم. یک برد خیلی ارزشمند در برابر استقلال کسب کردیم و توانستیم به مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم. من از آن روزها خاطرات خیلی خوبی از سپاهان دارم.

 


برونو سزار در مورد گل فوق العاده ای که با دریبل چندین بازیکن در لیگ برتر به ثمر رساند گفت: اگر اشتباه نکنم آن گل را در برابر مس کرمان به ثمر رساندم. حال تیم ما در آن روز خیلی خوب بود و ما هر هفته از آن دست گل ها زیاد به ثمر می رساندیم.


وی گفت: ما یک تیم خیلی خوب و یکدست بودیم. کادرفنی خیلی خوبی با حضور کرانچار داشتیم. ما بیشتر شبیه به یک خانواده بودیم تا یک تیم فوتبال. من سپاهان را دنبال می کنم. بازیکنانی نظیر جانواریو، مهدی کریمیان، جواهیر سوکای، بنگر و... بازیکنان خوبی در تیم بودند. در آن زمان، بازیکنان جوانی در کنار ما کار می کردند که بعد از رفتن ما، به یک تیم بزرگ تبدیل شد.


سزار در مورد جدایی از سپاهان و پیوستن به النصر گفت: من یک اشتباه خیلی بزرگی در زندگی حرفه ایم انجام دادم. بازیکن جوانی بودم و به پول فکر می کردم. آن زمان شرایط مالی النصر بهتر بود. اشتباه خیلی بزرگی مرتکب شدم و اگر در سپاهان می ماندم، سرنوشت حرفه ای بهتری پیدا می کردم. 


برونو سزار که اکنون 34 ساله است و پس از جدایی از سپاهان، پیراهن 12 تیم مختلف را پوشید، در پایان گفت: شاید بتوان گفت تنها آرزویی که الآن دارم این است که بتوانم به ایران برگردم و باز هم پیراهن سپاهان را بپوشم و با این تیم از دنیای فوتبال خداحافظی کنم و البته هیچ توقع مالی ندارم. در زندگی من، سپاهان برای من همه چیز است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر