jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۷۸۴۷   ۲۷ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۸

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ

شناسایی انبار دپوی شکر و برنج در باقرشهر تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از شناسایی انبار دپوی شکر و برنج در باقرشهر خبرداد و گفت: مقدار ۶۳۹ تُن شکر ایرانی و یک هزار تن و ۳۹۲ کیلوگرم برنج خارجی به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد تومان به ظن احتکار کشف و محل پلمپ و توقیف شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا، بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سرهنگ کارآگاه «علی ولیپور گودرزی» توضیح داد: طی بازدید کارگروه بازرسی از انبارها و سردخانه های شهرستان ری متشکل از معاون دادستان، ماموران پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی، اتاق اصناف، نماینده فرماندار شهرستان ری، از انبار «سلام» واقع در باقرشهر، مقدار ۶۳۹ تن شکر ایرانی و یک هزار تن و ۳۹۲ کیلوگرم برنج خارجی کشف شد.

شناسایی انبار دپوی شکر و برنج در باقرشهر تهران

وی افزود: پس از ارجاع پرونده به شعبه ۸ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ری، از مالکان دعوت و تحقیق بعمل آمد که آن ها  اعلام داشتند میزان موجودی کالاهای فوق به بازرسی اداره صمت شهرستان ری اعلام شده است.

 ولیپور گودرزی تصریح کرد: باتوجه به نیاز مردم و جامعه به مواد خوراکی موصوف و حجم بالای کالاهای دپو شده در انبار به علت عدم عرضه در سطح جامعه و فروشگاه ها، پرونده تحت نظارت و ارشادات بازپرس در حال پیگیری و رسیدگی است.

۵ هزار لیتر روغن احتکاری در جنوب تهران کشف شد

وی همچنین از کشف پنج هزار و ۲۲ لیتر روغن خوراکی احتکار شده خبر داد و گفت: این مقدار کالا در حوالی شورآباد شناسایی و توقیف شد.

ولیپور گودرزی افزود: در پی دریافت اخباری مبنی بر احتکار روغن در حوالی شورآباد، عوامل این پایگاه به همراه معاون قضایی و بازرسان اتاق اصناف شهر ری به انبار مذکور اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسی ها مشخص شد که مقدار ۵ هزار و ۲۲ لیتر روغن های خوراکی مایع و جامد به ارزش تقریبی ۵۰۰ میلیون ریال در این انبار موجود است.

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: پس از بررسی های لازم هیچ گونه دلیل موجهی مبنی بر نگهداری آن ها در انبار بدست نیامد و کالای مکشوفه به موجب احتکار و اختلال در نظام عرضه و توزیع و به موجب اختلال در نظام اقتصادی در همان محل توقیف شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر