jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۶۵۵۰   ۲۱ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۹:۵۸

ستاره باشگاه رئال مادرید و تیم ملی آلمان با انتقاد تند از ایده راه‌اندازی سوپرلیگ اروپا گفت که بازیکنان در چنین تورنمنت‌های تازه‌ای، صرفا عروسک خیمه شب‌بازی نهادهای فوتبالی هستند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، «تونی کروس» در بسیاری از موضوعات همواره به صراحت لهجه شهرت داشته و همیشه در جهت رفاه بازیکنان فوتبال و سازمان‌های اداره کننده، انتقاد خود را به صراحت اعلام کرده است.

 

    تونی کروس: برای فیفا و یوفا بازیکنان صرفاً عروسک خیمه شب‌بازی هستند

 

مرد آلمانی در پاسخ به پرسشی در خصوص ایده برگزاری تورنمنتی موسوم به سوپرلیگ اروپا و همچنین تورنمنت تازه راه‌اندازی شدهِ لیگ ملت‌های اروپا و اینکه در خصوص چنین طرح‌های ابداعی، هرگز نظر و عقیده بازیکنان مورد همه پرسی قرار داده نمی‌شود، اظهارنظر کرد.

 

کروس در این باره گفت: بدیهی است که در این مسابقات جدید، ما (بازیکنان) صرفا عروسک خیمه شب‌بازی هستیم، هم در دست فیفا و هم در دست یوفا؛ رقابت‌های تازه طراحی شده همچون لیگ ملت‌های اروپا یا افزایش تعداد تیم‌های جام جهانی باشگاه‌ها به منظور کسب سود حداکثری، بازیکنان را به سمت محدودیت‌های فیزیکی مجزا از محدودیت های قبلی سوق می‌دهد.

ستاره آلمانی کهکشانی‌ها همچنین نظر خود را در خصوص سوپرلیگ اروپا ابراز و مخالفت خود را با تورنمنتی که صرفا برای باشگاه‌های برجسته طراحی شود، اعلام کرد زیرا به اعتقاد وی، چنین اقدامی با روح فوتبال منافات داشته و در ادامه نسبت به افزایش هرچه بیشتر شکاف موجود مابین یک مشت باشگاه ثروتمند و سایرین، ابراز نگرانی کرد و افزود: گاهی اوقات بهتر است همه چیز را به حال خود رها کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر