سهمیه لیگ برتری باشگاه پرسپولیس تکمیل شده و در صورتی که این باشگاه بخواهد بازیکن لیگ برتری جدیدی جذب کند باید قرارداد یکی از بازیکنان جدید خود را فسخ کند.
کد خبر: ۱۲۸۶۴۰۰

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، پس از تایید محرومیت عیسی آل کثیر توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا مدیران باشگاه پرسپولیس به فکر جذب مهاجم جدیدی افتادند تا مشکلات تیم در خط حمله برطرف شود اما از آنجای که سهمیه جذب 7 بازیکن لیگ برتری توسط پرسپولیس تکمیل شده حالا این باشگاه یا باید از لیگ یک بازیکن جذب کند و یا به دنبال استخدام بازیکن ایرانی شاغل در خارج از کشور باشد.

البته  راه دیگری هم برای سرخ‌ها وجود دارد که با توجه به هزینه‌های بالا احتمالا این راه میسر نخواهد بود. چرا که پرسپولیس  باید به صورت قرضی از یکی از باشگاه‌های لیگ برتری مهاجم مدنظرش را جذب کند که در این صورت علاوه بر پرداخت حقوق این بازیکن باید پولی هم به باشگاه اصلی‌اش بپردازد.

 

      احتمال فسخ قرارداد پرسپولیس با آل کثیر برای جذب بازیکن جدید؟!

 

در همین رابطه فریبرز محمودزاده مسئول نقل و انتقالات  سازمان لیگ فوتبال به خبرنگار ایسنا گفت: هر تیم لیگ برتری می‌تواند در فصل نقل و انتقالات بازیکنان مدنظرش را جذب کند اما باید سقف جدب 7 بازیکن لیگ برتری را رعایت کند.

او در پاسخ به این سوال که حالا که پرسپولیس سهمیه‌ لیگ برتری‌اش تکمیل شده آیا با خارج کردن نام عیسی آل کثیر از لیست می‌تواند بازیکن لیگ برتری جدیدی جذب کند گفت: خارج کردن از لیست معنای ندارد اگر باشگاهی سهمیه لیگ برتری‌اش تکمیل شود اگر در موعد نقل و انتقالات باشیم می‌تواند قراردادی یکی از بازیکنان جدید خود را توافقی و به صورت دو طرفه فسخ کند و به جای آن بازیکن جدید جذب کند.

این اظهارات فریبرز محمودزاده نشان می‌دهد پرسپولیسی‌ها تنها با فسخ دو طرفه قرارداد عیسی آل کثیر این امکان را خواهند داشت که به جای این بازیکن از تیم‌های لیگ برتری بازیکن جدید به خدمت بگیرند.

براساس حکم کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا عیسی آل کثیر به خاطر خوشحالی پس از گل در دیدار تیمش برابر پاختاکور ازبکستان شش ماه از  هر گونه فعالیت فوتبالی محروم است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها