jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۵۳۸۴   ۱۶ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۳

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی البرز از وقوع حادثه رانندگی در کرج و فوت یک نفر و مصدوم شدن ۱۰ نفر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از ایسنا، مهرداد بابایی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: صبح امروز جمعه ۱۶ آبان یک فقره تصادف بین خودرو پژو ۴۰۵ با نیسان در زیرگذر پل شورا رخ داد.

برخورد یک خودرو با پرسنل اورژانس و حاضران در صحنه تصادف

وی ادامه داد: یک دستگاه آمبولانس اورژانس البرز جهت امدادرسانی به مصدومین حادثه، به محل اعزام شد.

وی توضیح داد: در همین حین در حالی که تکنسین‌های اورژانس در حال انجام اقدامات اولیه درمانی برای مصدوم حادثه فوق بودند، یک دستگاه خودرو اپتیما با سرعت بالا در حال عبور از مسیر بوده و به شدت با تکنسین‌های اورژانس، یک دستگاه موتورسیکلت و دو نفر عابر حاضر در سر صحنه تصادف قبلی، برخورد کرد.

این مسئول گفت: بلافاصله پنج دستگاه آمبولانس به محل سانحه اعزام شد.

وی اظهار کرد: این حادثه در مجموع ۱۰ مصدوم داشت که هفت نفر از مصدومین پس از انجام اقدامات اولیه درمانی توسط تکنسین‌های اورژانس البرز به بیمارستان شهید مدنی و سه نفر دیگر به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شدند.

بابایی افزود: متاسفانه یک نفر از مصدومین (عابر) آقا حدودا ۶۰ ساله که دچار قطع اندام های تحتانی شده بود، با وجود انتقال به بیمارستان، به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

وی ادامه داد:  در این حادثه یک نفر (عابر) دیگر نیز دچار آسیب بسیار شدید هر دو عضو تحتانی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر