jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۵۲۰۷   ۱۵ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۸:۴۳

فرمانده مرزبانی ناجا از تلاش مرزبانان میرجاوه و زابل و کشف 6 تن مواد مخدر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس، فرمانده مرزبانی ناجا از کشف 6 تن مواد مخدر در مرزهای شرقی کشور خبر داد.

محموله بزرگ موادمخدر در تور مرزبانان/ کشف 6 تن موادمخدر در مرزهای شرقی

سردار احمدعلی گودرزی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: مرزداران استان سیستان و بلوچستان با تشدید اقدامات و رصد تحرکات گروه‌های سازمان یافته در مرزهای شرقی کشور، از تجاوز و نفوذ قاچاقچیان به داخل کشور جلوگیری کردند.

وی افزود: در این راستا بامداد امروز، مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه با کار اطلاعاتی موفق به کشف ۴۷۳۲کیلوگرم تریاک،۸۶۶ کیلوگرم مرفین،۲۴۱کیلوگرم کراک،۱۳۲کیلوگرم کراک رنگی،یک قبضه سلاح کلاش همراه۳تیغه خشاب ،۳دستگاه بی سیم دستی، و 4دستگاه خودرو تویوتا شدند.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به رصد فعالیت های اعضای باند مذکور خاطرنشان کرد: هنگامی‌که اعضای  این باند قصد داشتند با استفاده از تاریکی شب این محموله را وارد کشور کنند در تور مرزبانان ناجا گرفتار شدند که با تنگ شدن عرصه و حجم آتش  سنگین مرزبانان، با بجا گذاشتن خودروها، ادوات و محموله در محل به داخل کشور همجوار متواری شدند.

 وی یادآور شد: همچنین شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی زابل،۴۷ کیلوگرم تریاک و ... ، ۲ دستگاه دوربین دید در شب،۲قبضه سلاح وینچستررا در یک عملیات ضربتی کشف و یک نفر را دستگیر کردند.

سردار گودرزی مجموع مواد مخدر کشف شده طی این دو عملیات  مرزبانی  را  6 هزار و 18 کیلوگرم اعلام کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر