jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۵۱۰۳   ۱۵ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۶

طبق قوانین جدید کمیته رویدادها و برگزاری مسابقات والیبال هر باشگاه می‌تواند 15 تماشاگر را برای حضور در سالن معرفی کند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، بر اساس تصمیم نشست هم‌اندیشی ادامه لیگ برتر، دیدارهای باقی مانده دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.

 

کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، برنامه هفته نخست متمرکز لیگ برتر والیبال مردان کشور را اعلام کرد که 18 مسابقه در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه 18، 20 و 22 آبان‌ماه برگزار خواهد شد. این دیدارها در ساعت‌های 11، 14 و 17 در خانه والیبال تهران و سالن فدراسیون انجام می‌شود.

 

    هر باشگاه می تواند 15 تماشاگر در لیگ برتر والیبال معرفی کند!

 

کمیته رویدادها و برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال اخیراً به باشگاه‌ها نامه زده و اعلام کرده که هر باشگاه می تواند نام 15 نفر را به عنوان تماشاگر برای حضور در سالن ها معرفی کند. شهرام عظیمی با تایید این خبر اظهار داشت: تایید و معرفی این 15 نفر برعهده باشگاه ها است و ما به عنوان مسئول برگزاری مسابقات وظیفه ساماندهی آنها را داریم.

 

همچنین با استناد به جدول قبلی مسابقات، تیم‌های میزبان موظف به پرداخت دستمزد کادر اجرایی مسابقات و داوران و ... هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر