jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۴۹۴۸   ۱۴ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۳

رییس پلیس راه خراسان شمالی گفت: نیروی انتظامی در راستای اجرای محدودیت ترافیکی به شهر بجنورد، تاکنون از ورود ۳۰ هزار دستگاه خودروی غیربومی به این شهر جلوگیری کرده است.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از ایرنا، سرهنگ علیرضا حسین زاده روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح ممنوعیت تردد به شهر بجنورد، از ساعت ۱۲ روز دوشنبه هفته جاری آغاز شده است و تا ساعت ۲۴ روز ۱۶ آبان ماه ادامه دارد. 
 
پلیس خراسان شمالی از ورود ۳۰ هزار خودرو به بجنورد جلوگیری کرد
وی افزود: در ۲ روز گذشته تردد بیش از ۳۵ هزار دستگاه خودرو ورودی به سمت بجنورد و به همین میزان نیز خروج به شهرستان های شیروان، اسفراین و آشخانه به ثبت رسیده است.
وی اظهار داشت: با تدابیر انجام شده در ۲ روز گذشته از ورود بیش از ۳۰ هزار دستگاه خودرو با پلاک غیربومی به داخل شهر بجنورد جلوگیری شد و رانندگان به کنارگذر هدایت شدند. 
رییس پلیس راه خراسان شمالی گفت: در این مدت از خروج بیش از ۳۰ هزار دستگاه از بجنورد به شهرهای اطراف جلوگیری شده است. 
وی افزود: برای اینکه مشکلات مردم در ترددها، به حداقل برسد، تلاش شده تا سفرها و ترددها از مبدا، مدیریت شود، در این زمینه همکاران نیروی انتظامی در شهرستان های شیروان، اسفراین و مانه سملقان تذکرهای لازم را به رانندگان می دهند تا از بروز مشکل در سفرها، جلوگیری شود.
وی اظهار داشت: تلاش داریم تا ورود رانندگان با پلاک غیر بومی، از مبدا مدیریت و جلوگیری شود، در این زمینه و با اطلاع رسانی های انجام شده، مردم همکاری خوبی با پلیس داشته اند.
رییس پلیس راه خراسان شمالی گفت: البته برخی از رانندگان هم در اجرای این طرح همراهی نکرده و بر تردد اصرار داشته اند که بر این اساس ۱۴ نفر از رانندگان جریمه شده اند.
بر اساس مصوبه کمیته امنیتی ستاد ملی مدیریت کرونا محدودیت های تردد برای مراکز ۲۵ استان کشور، از جمله بجنورد منظور شده است و از ساعت ۱۲ روز دوشنبه هفته جاری، ممنوعیت تردد وسایل نقلیه شخصی از مرکز استان اعمال شده و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ادامه خواهد داشت.
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی اکنون تعداد بستری شدگان کرونا در این استان به بیش از ۳۳۰ نفر رسیده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر