jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۴۷۸۴   ۱۳ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۳

مسئول واحد آتش نشانی شهرداری فریدونکنار استان مازندران

مهار حریق در مجتمع تجاری و توریستی فریدونکنار

آتش سوزی در مجتمع تجاری و توریستی فریدونکنار با تلاش آتش نشانان مهار شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران؛ مسئول واحد آتش نشانی شهرداری فریدونکنار گفت:یک واحد تجاری و توریستی شامل چهار طبقه در طبقه‌های سوم و چهارم پیش از ظهر امروز دچار حریق شده بود با تلاش آتش نشانان این شهر مهار شد.

مهار حریق در مجتمع تجاری و توریستی فریدونکنار
احمدی افزود: بر اثر این آتش سوزی و انفجار ناشی از آن صد در صد طبقه چهارم و بخش قابل توجهی از آشپزخانه این رستوران در طبقه سوم تخریب شد.


او با بیان اینکه به واحد‌های تجاری اطراف خسارتی وارد نشده است گفت: علت قطعی حادثه در دست بررسی است.

مسئول واحد آتش نشانی شهرداری فریدونکنار افزود: به احتمال زیاد اتصالی سیم‌های برق در طبقه سوم و در مکان نگهداری اجاق‌های گاز و یخچال فریزر‌ها رقم خورده و موجب آتش سوزی گسترده و انفجار شده است.

احمدی گفت: پیش از این دو بار برای نصب سیستم هشدار حریق و همچنین سیستم فایر باکس به مدیران این مجتمع تجاری و پذیرایی اخطار و هشدار‌های جدی داده شده بود که متاسفانه اقدامی برای آن انجام نشد.
 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر