jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۸۴۵۷۰   ۱۲ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۷:۰۵

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از استقرار ماموران در ۹۱ نقطه از ۲۵ استانی که محدودیت های ترددی کرونایی در آنها اجرا شده است خبر داد و گفت: دوربین های جاده ای هم متخلفان را جریمه می کنند.

به گزارش جام جم آنلاین، سردار سید کمال هادیانفر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در بازدید از آزادراه تهران شمال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: محدودیت‌های ترددی برای کاهش شیوع کرونا در کشور از ساعت ۱۲ امروز آغاز شده و تا نیمه شب جمعه ادامه دارد.

وی افزود: همکاران ما در ۹۱ نقطه از ۲۵ استان‌هایی که اعلام شده است مستقر هستند و خودروهایی که مقررات را رعایت نکنند، جریمه می‌کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: خودروهای پلاک بومی اجازه خروج از این ۲۵ استان را ندارند و خودروهایی غیربومی هم اجازه ورود به این ۲۵ استان را ندارند.

هادیان فر گفت: به غیر از این ۹۱ نقطه‌ای که مأموران حضور دارند دوربین‌های جاده‌ای هم تخلفات مربوط به محدودیت‌ های کرونایی را ثبت می‌کنند و از این طریق رانندگان متخلف جریمه می‌شوند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر