jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۴۵۲۸   ۱۲ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۶

فرمانده انتظامی البرز از کشف پنج هزارو ۲۰۰ کیلو گرم مواد اولیه پتروشیمی در شهرستان ساوجبلاغ این استان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و نه نقل از خبرگزاری ایرنا، سردار عباسعلی محمدیان  روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان ساوجبلاغ درپی اجرای ماموریت به یک دستگاه خودرو تریلر درآزادراه کرج - قزوین مشکوک شده و پس از توقف این مواد شیمیایی قاچاق را کشف کردند.
 
بیش از پنج تن مواد اولیه پتروشیمی در البرز کشف شد
وی خاطرنشان کرد:  پس از توقف خودرو، در بازرسی از آن، پنج هزارو ۲۰۰ کیلوگرم مواد اولیه پتروشیمی  فاقد هرگونه فاکتور و بارنامه قانونی ، کشف شد.
وی اضافه کرد: ارزش این مقدار کالای کشف شده  ، بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال برآورد شده است.
سردار محمدیان  گفت: با کشف این کالاها یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل اداره کل تعزیرات حکومتی استان البرز شد.
وی خاطرنشان کرد: برای ریشه کن کردن پدیده قاچاق کالا در جامعه تنها اقدامات قهری پاسخگو نیست ، بلکه باید با اقدامات پیشگیرانه و فرهنگ سازی، زمینه کاهش قاچاق را فراهم کنیم و مردم نیز می بایست با نخریدن کالاهای فاقد اصالت و قاچاق در ریشه کنی پدیده قاچاق مشارکت کنند.
طی سال جاری بیش از ۲هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال  انواع کالای قاچاق دراستان البرز کشف شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر