jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۷۷۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۰:۵۵

انهدام چهار مقر عناصر گروه تروریستی داعش و نبرد نیروهای سازمان «حشد الشعبی» با بقایای این گروه در استان دیاله و دستگیری پنج تروریست از بارزترین تحولات امنیتی ساعات اخیر عراق بود.

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، سازمان حشد الشعبی عراق در بیانیه ای اعلام کرد: فرماندهی محور دیاله در حشد الشعبی تلاش هسته های تروریستی داعش برای نفوذ و حمله به غیرنظامیان در روستای «الغایه» در منطقه «لجولاء» را خنثی کردند.

این بیانیه افزود: این درگیری نیم ساعت طول کشید و در آن از سلاح های سبک، نیمه سبک و خمپاره انداز استفاده شد.

حشد الشعبی در بیانیه پنجشنبه شب خود افزود: در این عملیات دو نیروی واحد ویژه فرماندهی محور دیاله در الحشد الشعبی زخمی شدند و منطقه تحت کنترل درآمد.

انهدام ۴ مقر داعش و دستگیری ۵ تروریست

ستاد اطلاع رسانی امنیتی عراق از انهدام چهار مقر تروریست ها در استان کرکوک در شمال این کشور خبر داد.

در بیانیه این ستاد آمده است: نیروهای مشترک دستگاه اطلاعات و پلیس فدرال به مقرهای تروریست ها در ناحیه الرشاد در بخش داقوق حمله و ۴ مقر آنها را منهدم کردند.

براساس این بیانیه، این مقرها حاوی بمب و مواد منفجره و موشک های کاتیوشا بود.

همچنین فرماندهی ستاد عملیات استان الانبار از دستگیری پنج تروریست در منطقه «الفلوجه» و اطراف آن گفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

هفته گذشته به دانشگاه کابل حمله انتحاری شد. مردم ایران در همدردی با خواهران و برادران افغانستانی‌شان سنگ تمام گذاشتند. آنها با هشتگ #جان- پدر- کجاستی؟ تمام فضای مجازی را تسخیر کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر