jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۴۷۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۸

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد

انتقال مادر باردار دیشموکی سوخته شده به مرکز درمانی یاسوج توسط بالگرد اورژانس

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از انتقال مادر باردار از بخش دیشموک که به علت آتش سوزی دچار سوختگی شدید شده بود، توسط بالگرد به مرکز درمانی در شهر یاسوج خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایسنا، محسن جلیل افزود: امروز ظهر راس ساعت ۱۱ و ۳۳ دقیقه طی تماس با مرکز اورژانس ۱۱۵ یاسوج، مبنی بر درخواست کمک جهت انتقال مادر باردار از بخش دیشموک که به علت آتش سوزی دچار سوختگی شدید شده بود، بلافاصله بالگرد اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد.
 
انتقال مادر باردار دیشموکی سوخته شده به مرکز درمانی یاسوج توسط بالگرد اورژانس
وی اظهار کرد: پس از انجام مراقبت های درمانی اولیه و شرایط حاد بیمار به دلیل وضعیت باردار بودن، مصدوم توسط بالگرد به مرکز درمانی در شهر یاسوج انتقال داده شد.
 رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان عنوان کرد: شرایط و حال عمومی مصدوم مساعد گزارش شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر