jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۲۹۷۵ ۰۵ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۳:۳۸

رییس پلیس آگاهی هرمزگان ضمن تایید کشف جسد ۲نوجوان ۱۱و ۱۳ساله در یک آب آنبار یا آبگیر شهری یندرعباس اظهار داشت: در بررسی میدانی صحنه وقوع حادثه، هیچ گونه شواهدی مبنی بر وقوع قتل یا جنایت به دست نیامد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا، سرهنگ عبدالمجید کرمی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در تحقیقات از خانواده این دو نوجوان مشخص شد، "حسین" و "علی اکبر با یکدیگر سابقه دوستی داشته اند و از روز پنجشنبه هفته گذشته از منزل خارج و مفقود شده اند.
 
شواهدی مبنی بر قتل دو نوجوان در بندرعباس به دست نیامده است
وی ادامه داد: اجساد این دو نوجوان توسط مردم در یکی از آبگیرهای اطراف بلوار شهید رجایی بندرعباس در محدوده دوراهی ایسنی کشف شد.
سرهنگ کرمی اضافه کرد: طبق گفته های خانواده ها، این دو نوجوان به گرفتن و نگهداری پرندگان علاقمند بوده اند و آبگیر یاد شده نیز محل تجمع پرندگان بوده است.
وی اظهار داشت: این آبگیر به صورت گل و لای عمیق در آمده بود و اولین فرضیه غرق شدن و خفگی این دو نوجوان است.
وی تصریح کرد: علت نهایی فوت  پس از دریافت نظریه کتبی پزشک قانونی ناشی از کالبدشکافی اطلاع رسانی می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر