jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۲۸۲۵۲۱   ۰۳ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۹:۳۰

رافائل نادال اعلام کرد قهرمانی‌هایش در تنیس جهان گذرا هستند و دوست ندارد مردم او را به عنوان یک قهرمان به خاطر داشته باشند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، رافائل نادال، تنیسور پرافتخار اسپانیایی و نفر دوم رده‌بندی جهان می‌گوید که دوست دارد پس از پایان دوران حرفه‌ای‌اش مردم جهان بیشتر از یک قهرمان او را به عنوان انسانی خوب به خاطر داشته باشند.
 
      نادال: امیدوارم مردم من را به عنوان یک انسان خوب به خاطر بیاورند نه یک قهرمان

رافائل نادال به روزنامه  El Periódico که در شهر بارسلون منتشر می‌شود، گفت: لحظه‌های شخصی‌ام مهمتر از لحظه‌های ورزش حرفه‌ای‌ام هستند. همیشه می‌گویم ترجیج می‌دهم به عنوان یک انسان خوب و نه یک قهرمان در خاطر مردم بمانم. وقتی در نهایت همه چیز را محاسبه کنید، عناوین قهرمانی فقط لحظه‌هایی از خوشبختی و موفقیت هستند. همه این عناوین لحظه‌ای و گذرا است.

 

دارنده 20 عنوان قهرمانی گرنداسلم تنیس می‌گوید برای او خیلی مهم است افرادی که او را می‌شناسند نظر خوبی درباره‌اش داشته باشند.

رافائل نادال افزود: موفقیت و جذابیت‌هایی که باعث برانگیخته‌شدن احساسات مردم و شرکت‌ها می‌شوند، موقتی هستند. این علاقمندی‌ها بدین‌خاطر است که چه کاری انجام می‌دهم و به خاطر اینکه چه شخصیتی هستم، نیست. مهمترین موضوع این است که مردمی که آنها را خوب می‌شناسید، نظر خوبی درباره شما داشته باشند. تصویری که به جهان ارسال می‌شود حتی می‌‌تواند جعلی ساخته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر