زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید در مورد شکست غیرمنتظره تیمش در مقابل شاختار دونتسک صحبت کرد.
کد خبر: ۱۲۸۲۱۳۰

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فوتبالی، زیدان در مورد شکست رئال مادرید مقابل شاختار صحبت کرد و گفت:" شروع بدی در این بازی داشتیم. نیمه اول خیلی بد بود. به نظرم بازیکنان مقصر نبودند چرا که درون زمین می دویدند اما آن طور که می خواستم، نبودند و وقتی که تیم مطابق دلخواه مربی نباشد، او مقصر است. در نیمه دوم واکنش نشان دادیم چرا که لیاقت این اختلاف گل را نداشتیم. چنین شرایطی برای تیمی نظیر رئال مادرید ناراحت کننده است. من مقصر هستم و وظیفه ام این است که راهکاری پیدا کنم تا این اتفاقات رخ ندهد. به تلاش ادامه می دهم و سعی می کنم که راهکار مناسبی پیدا کنیم. به نظرم اعتماد به نفس تیم کافی نبود و مطابق انتظار بازی نکردیم. در نیمه دوم بهتر شدیم اما نتوانستیم کار را به تساوی بکشانیم و شکست خوردیم."

        زیدان: من مقصر هستم اما توان تغییر این شرایط را دارم

وی در مورد استفاده از سیستم چرخشی و ال کلاسیکوی پیش رو هم صحبت کرد:" برخی بازیکنان نمی توانند استراحت کنند اما بازیهای سختی پیش رو داریم. هر سه روز یک بازی داریم اما نمی توانیم بهانه ای داشته باشیم. باید با قدرت روی بازیهای بعدی و کسب پیروزی تلاش کنیم. سعی می کنیم که آماده باشیم. اختلاف تا بازی شنبه کم است و ببینیم چه خواهد شد. "

زیزو البته به هواداران رئال مادرید وعده داده که این مشکل را حل می کند:" توانایی حل این مشکلات را دارم و برایش تلاش می کنم. می خواهم راهکاری پیدا کنم. باید به خوبی آماده بازیهای بعدی شویم. این دومین شکست ما بود. خوشحال نیستیم اما ناامید نمی شویم."

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها