jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۱۱۳۹ ۲۷ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۱

جوشکاری باعث بروز آتش سوزی در انبار شهرداری پلدختر شد

آتش سوزی در ساختمان اداری شهرداری پلدختر

ساختمان شهرداری پلدختر ساعتی پیش به دلایل نامعلوم دچار آتش‌سوزی شد و هم اکنون دود غلیظ ناشی از این آتش سوزی در محیط اطراف مشاهده می‌شود.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا در پلدختر ،این آتش سوزی به حدی است که پرسنل شهر داری مجبور به ترک محل کار خود شدند و دود حاصل از این آتش سوزی در فواصل دور در فضای شهر قابل مشاهده است.
 
آتش سوزی در ساختمان اداری شهرداری پلدختر
شهردار پلدختر در این باره به ایرنا گفت: جوشکاری باعث بروز آتش سوزی در انبار شهرداری این شهر شد.
صمدچراغی پور اظهار داشت: هنگام جوشکاری کارگر شهرداری پلدختر برای نصب حفاظ پشت پنجره اتاق های طبقه بالای ساختمان شهرداری ، آتش سوزی در انبار رخ داد.
وی افزود: این حادثه به دنبال سرایت تیکه ای از سیم جوش جوشکاری به درون  اتاق مسئول انبار شهرداری  به وقوع پیوست و موجب بروز آتش سوزی شد.
شهردار پلدختر گفت: بلافاصله آتش نشانان  وارد عمل شده و با کمک پرسنل شهرداری آتش را مهار و از سرایت آن به اتاق های مجاور جلوگیری کردند.
وی افزود: دود غلیظ متصاعد شده از این آتش سوزی به دلیل  پوشش پلاستیکی دیوار و سقف اتاق مسئول  انبار بوده است .
چراغی پور یادآورشد: خوشبختانه  این حادثه خسارت جانی نداشت  و تنها بخشی از بدنه و سقف اتاق مسئول واحد انبار شهرداری دچار خسارت مالی  ناچیز شد.
وی افزود: شبکه های برقی و تاسیسات آسیب دیده از این آتش سوزی طی امروز مرمت  و مشکلی در روند خدمات اداری شهرداری ایجاد نخواهدشد.
شهردار پلدختر گفت: به دلیل اهمیت موضوع  به اتفاق  مسئول آتش نشانی تا پایان عملیات اطفای حریق در محل حادثه حضور داشتیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر