رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از تمدید محدودیت های کرونایی تهران تا ۲۵ مهر‌ و پلمب یک ماهه واحدهای صنفی متخلف خبر داد.
کد خبر: ۱۲۷۹۴۵۵

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ نادر مرادی در گفتگو با فارس با اعلام خبر تمدید محدودیت های کرونایی در پایتخت اظهار داشت: با مصوبه ستاد کرونا و اعلام استاندار تهران تمامی محدودیت های کرونایی در تهران تا ۲۵ مهر تمدید شد.

وی‌گفت: تمامی صنوف مشمول این محدودیت ها در صورت فعالیت در هفته جاری و سایر صنوفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، تا یک ماه پلمب خواهند شد.

سرهنگ مرادی در مورد مصوبات ستاد کرونا پیرامون محدودیت های کرونایی تصریح کرد: تمام محدودیت‌ های ابلاغی در هفته گذشته از روز شنبه تا روز جمعه ۲۵ مهر ماه در تهران به قوت خود باقی است.

سرهنگ مرادی افزود: در این محدودیت‌ها دانشگاه ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه‌ای، زبانسراها و سایر آموزشگاه ها و کتابخانه ها، مساجد و مصلی ها، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، کافه، قهوه خانه ها و چایخانه ها تا پایان هفته تعطیل خواهند بود.

وی ادامه داد: برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش ها، باشگاه های ورزشی، ورزش های پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه، باغ وحش و شهر بازی ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه های بدنسازی و همچنین عدم برگزاری نماز جمعه در این ابلاغیه مورد تاکید قرار گرفته است.

معاون نظارت براماکن عمومی تهران بزرگ ضمن تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط تمامی واحدهای صنفی تهران، بیان داشت: تمامی صنوف مشمول این محدودیت ها در صورت فعالیت در هفته جاری تا یک ماه پلمب خواهند شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها